See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAŁODOBOWE ŚWIADCZENIE USŁUGI TRANSPORTU MEDYCZNEGO – PRZEWÓZ PACJENTÓW W STANIE NIE ZAGRAŻAJĄCYM ŻYCIU I ZDROWIU ORAZ MATERIAŁÓW I BADAŃ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest całodobowe świadczenie usługi transportu medycznego dla szpitala – przewóz pacjentów w stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu, oraz materiałów i badań dla Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., mieszczącego się na os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków, opisanej wg części wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 11/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa transportu medycznego dla szpitala – przewóz pacjentów w stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu, oraz materiałów i badań według 3 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowe świadczenie usługi transportu medycznego dla szpitala – przewóz pacjentów w stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu, oraz materiałów i badań dla Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., mieszczącego się na os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków, opisanej wg opisu zawartego w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Usługa transportu medycznego dla szpitala