See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej oraz sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń infrastruktury sieciowej oraz sprzętu komputerowego Zamówienie podzielone jest na 7 CZĘŚCI (Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części.) Części zamówienia: Część I Zamówienia – Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd” 1) dostawa routera brzegowego 2) dostawa oprogramowania lub urządzenia w celu realizowania kopii bezpieczeństwa 3) dostawa macierzy dyskowej z dyskami 4) dostawa półki do macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi 5) dostawa przełączników sieciowych typu Core 6) dostawa przełączników typu Access Część II Zamówienia – dostawa komputerów przenośnych 1) dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb mobilnej Sali szkoleniowej Lokalnego Centrum Kompetencji 2) dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb obsługi Lokalnego Centrum Kompetencji Część III Zamówienia – dostawa półek dyskowych wraz z dyskami twardymi Część IV Zamówienia – usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla urządzeń sieciowych Część V Zamówienia – dostawa monitorów Część VI Zamówienia – dostawa komputerów stacjonarnych dla potrzeb stacjonarnej sali szkoleniowej Lokalnego Centrum Kompetencji Część VII Zamówienia – dostawa pamięci RAM
Vorherige Bekanntmachung: 709919-2024
Interne Kennung: TGS.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32413100 Router für Netzwerke, 30213100 Tragbare Computer, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213000 Personalcomputer, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zamówienia – Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
Beschreibung: 1) dostawa routera brzegowego Zamawiający dysponuje obecnie dwoma urządzeniami brzegowymi w postaci ruterów CISCO ASR 1002, które zamierza zastąpić fabrycznie nowymi urządzeniami. Wykonawca ma obowiązek dostawy urządzenia (fabrycznie nowego, nieużywanego, pochodzącego z legalnego kanału sprzedaży producenta) o parametrach technicznych nie gorszych niż podane poniżej oraz udzielenia wsparcia Zamawiającemu w postaci 20 h w zakresie przeniesienia obecnej konfiguracji. Na żądanie Zamawiającego, Wykonawca musi przedstawić oświadczenie producenta oferowanego rutera, potwierdzające pochodzenie urządzenia z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta. Prace konfiguracyjne muszą być świadczone w siedzibie Zamawiającego w godzinach pomiędzy 19:00-7:00 (okres bezczynności użytkowników usług świadczonych przez Zamawiającego). Zamawiający, ze względu na ważność obsługiwanych instytucji (samorządy, wojewódzkie i powiatowe stacje sanepid, wojewódzkie i powiatowe inspektoraty nadzoru budowlanego, wojewódzkie i powiatowe inspektoraty weterynarii, itp.) nie dopuszcza sytuacji, w której nastąpi przerwa dłuższa niż (19:00-7:00) w świadczeniu usług dla w. w. jednostek. 2) dostawa oprogramowania lub urządzenia w celu realizowania kopii bezpieczeństwa Wykonawca ma obowiązek dostawy oprogramowania lub urządzenia, które pozwoli realizować funkcję kopii bezpieczeństwa dla czterech hostów oraz dowolnej liczby maszyn wirtualnych z różnymi systemami operacyjnymi (z rodziny Windows Server, Linux) Dostarczone rozwiązanie (oprogramowanie lub urządzenie) musi posiadać wsparcie producenta na okres minimum 3 lat świadczone w formacie NBD, w tym okresie Zamawiający musi mieć możliwość dowolnej liczby bezpłatnych aktualizacji do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania oraz wszystkich poprawek bezpieczeństwa. Wsparcie powinno być świadczone w języku polskim. Całość dostarczonego rozwiązania musi być dostępna, bez żadnych dodatkowych opłat dla czterech hostów obsługujących dowolną liczbę maszyn wirtualnych. Wykonawca ma obowiązek zapewnienia usługi wsparcia w procesie wdrożenia dostarczonego rozwiązania w postaci 150 h, świadczonej w języku polskim. Zamawiający dokona odbioru (podpisze protokół odbioru dostarczonego rozwiązania) dopiero po realizacji usługi wsparcia wdrożenia. 3) dostawa macierzy dyskowej z dyskami Zamawiający dysponuje macierzą dyskową firmy HP MSA 2060 (ACV319W10G). W ramach zadania Wykonawca ma obowiązek dostarczenia fabrycznie nowej macierzy dyskowej, która pozwoli na wykonywanie replikacji danych pomiędzy istniejącą a nowo dostarczoną macierzą bez konieczności użycia jakichkolwiek urządzeń zewnętrznych (replikacja ma być wykonywana na poziomie kontrolerów macierzowych). 4) dostawa półki do macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanej macierzy MSA 2060 o numerze seryjnym ACV319W10G o dodatkową półkę dyskową wraz z 18 dyskami twardymi tego samego producenta. Półka dyskowa musi pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży- Zamawiający dopuszcza możliwość żądania dostarczenia przez Wykonawcę dokumentów potwierdzających ten fakt. 5) dostawa przełączników sieciowych typu Core Przełącznik core 24 porty SFP oraz 10.25G uplink 40.100G- trzy sztuki Zamawiający dysponuje dwoma przełącznikami CISCO z rodziny 9300 48S z licencjami network advantage, wspierających miedzy innymi obsługę VRF. Obowiązkiem Wykonawcy jest dostawa trzech sztuk fabrycznie nowych przełączników pozwalających na zestawienie stosu z istniejącymi u Zamawiającego przełącznikami. Wykonawca ma obowiązek dostarczenia wszystkich niezbędnych kabli do tego celu. Dostarczone przełączniki muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta. Zamawiający może żądać przedstawienia dokumentów potwierdzających pochodzenie urządzenia z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta. 6) dostawa przełączników typu Access Elementem zamówienia jest dostawa dwóch sztuk przełączników typu Access. Cały dostarczony przez Wykonawcę Sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów od producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Jeżeli w opisie przedmiotowej części zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy (świadczona w trybie next bussines day 24/7), chyba, że przy specyfikacji technicznej parametrów wskazano okres dłuższy. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zamówienia – dostawa komputerów przenośnych
Beschreibung: 1) dostawa komputerów przenośnych dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb mobilnej Sali szkoleniowej Lokalnego Centrum Kompetencji Przedmiotem zamówienia jest dostawa piętnastu fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla potrzeb szkoleniowych dla potrzeb funkcjonowania Lokalnego Centrum Kompetencji w Moszczenicy działającego przy Gminie Moszczenica. Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów do producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Procesor Procesor musi osiągnąć wynik CPU Mark ze strony https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php - na poziomie minimum 13380 Karta graficzna Karta graficzna powinna osiągnąć wynik w teście Passmark G3D Mark, który dostępny jest na stronie https://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php – na poziomie minimum 2680. Wykonawca ma obowiązek złożenia wydruku potwierdzającego spełnienie liczby punktów na dzień składania oferty Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy. 2) dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb obsługi Lokalnego Centrum Kompetencji Elementem zamówienia jest dostawa ośmiu fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla potrzeb pracowników realizujących zadania dla potrzeb obsługi zadań Lokalnego Centrum Kompetencji (praca w terenie przy budowie sieci optycznych oraz WiFi, praca w serwerowniach). Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów do producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Procesor Procesor musi osiągnąć wynik CPU Mark ze strony https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php na poziomie minimum 14830 punktów. Wykonawca ma obowiązek złożenia wydruku wraz z ofertą potwierdzającego spełnienie liczby punktów na dzień składania oferty Karta graficzna Karta graficzna powinna osiągnąć wynik w teście Passmark G3D Mark, który dostępny jest na stronie https://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php na poziomie minimum 2680 punktów. Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Część III Zamówienia – dostawa półek dyskowych wraz z dyskami twardymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanej macierzy MSA 2060 o numerze seryjnym ACV319W10G o dwie dodatkowe półki dyskowe wraz z 18 dyskami twardymi każda tego samego producenta. Półka dyskowa oraz dyski muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży- Zamawiający dopuszcza możliwość żądania dostarczenia przez Wykonawcę dokumentów potwierdzających ten fakt. Wraz z półkami należy dostarczyć całe niezbędne okablowanie umożliwiające podpięcie półek do istniejącej macierzy. Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów od producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Wraz ze sprzętem należy dostarczyć urządzenia gwarantujące podtrzymanie zasilania na co najmniej 15 minut w przypadku zaniku zasilania z sieci dla pólek całkowicie wypełnionych dyskami. Urządzenie to musi być montowane w szafie RACK, posiadać wyświetlacz informujący o stanie baterii oraz posiadać interfejs LAN pozwalający na wysyłanie powiadomień o stanie baterii oraz o zmianach w stanie zasilania. Urządzenie musi być wyposażone w sondę informującą o wilgotności i temperaturze otoczenia. Sposób zarządzania tym urządzeniem- interfejs WWW. Urządzenie musi mieć możliwość wysyłania powiadomień drogą email lub SNMP lub musi być dostarczone z oprogramowaniem w formie agenta dedykowanego dla Windows Server wysyłającego powiadomienia drogą e-mail lub SNMP. Jeżeli w opisie przedmiotowej części zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy (świadczona w trybie next bussines day 24/7), chyba, że przy specyfikacji technicznej parametrów wskazano okres dłuższy. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Zamówienia – usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla urządzeń sieciowych
Beschreibung: Usługa przedłużenia wsparcia dla urządzeń sieciowych Cisco oraz serwerów i macierzy HP oraz urządzeń sieciowych Ruckus, w których posiadaniu jest Zamawiający. Zadaniem Wykonawcy jest przedłużenie na okres minimum kolejnych 3 lat umów serwisowych, umów wsparcia technicznego i gwarancji, na dotychczasowych warunkach dla następujących produktów, których posiadaczem jest Zamawiający: a) Kontroler Ruckuss o numerze seryjnym: 98HJAP140JRCNXT93D4D6QV8SERK b) Urządzeń Ruckuss typu AP c) Dwa przełączniki CISCO z rodziny C9300-48S z licencjami Network Advantage o numerach seryjnych: FOC2515LAXS oraz FOC2437L0XS wraz z zasilaczami oraz modułami stakującymi d) Dwa serwery HP wraz z dyskami e) Macierzy dyskowej z półkami i dyskami W wyniku realizacji całego zamówienia opisanego powyżej Zamawiający ma mieć zapewniony dostęp do bezpłatnego najnowszego oprogramowania producenta dla wszystkich w. w. produktów bez żadnych ograniczeń, usługę serwisową dla urządzeń w trybie NBD (24/7) oraz wsparcie techniczne producenta przez cały okres gwarancji. Dostarczone gwarancje i umowy serwisowe obejmować muszą całe urządzenia. Zamawiający wymaga, aby gwarancja wynosiła minimum 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0005
Titel: Część V Zamówienia – dostawa monitorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch monitorów o podanych poniżej minimalnych parametrach: 1. Rozmiar ekranu: 27’’ 2. Rozdzielczość: 2560 x 1440 3. Częstotliwość odświeżania obrazu: 155 Hz 4. Typ matrycy: VA 5. Typ podświetlenia: LED 6. Jasność ekranu: 250 cd/m2 7. Czas reakcji matrycy: 1 ms 8. Kąt widzenia w pionie/w poziomie: 178 stopni / 178 stopni 9. Złącza: DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio, AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. 10. Gwarancja: minimum 36 miesięcy (gwarancja producenta) Całość sprzętu ma być dostarczona pod adres: 97-310 Moszczenica, ul 100-Lecia Odzyskania Niepodległości 3 Jeżeli w opisie przedmiotowej części zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy.
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: Część VI Zamówienia – dostawa komputerów stacjonarnych dla potrzeb stacjonarnej sali szkoleniowej Lokalnego Centrum Kompetencji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ośmiu fabrycznie nowych komputerów stacjonarnych dla potrzeb szkoleniowych dla Lokalnego Centrum Kompetencji. Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów do producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Procesor Procesor musi osiągnąć wynik CPU Mark ze strony https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php - na poziomie minimum 36990 punktów. Wykonawca ma obowiązek złożenia wydruku wraz z ofertą potwierdzającego spełnienie liczby punktów na dzień składania oferty Karta graficzna Karta graficzna powinna osiągnąć wynik w teście Passmark G3D Mark, który dostępny jest na stronie https://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php – na poziomie minimum 1880 punktów. Wykonawca ma obowiązek złożenia wydruku potwierdzającego spełnienie liczby punktów na dzień składania oferty Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Los: LOT-0007
Titel: Część VII Zamówienia – dostawa pamięci RAM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 fabrycznie nowych kości pamięci RAM DDR4 o pojemności 64 GB każda do posiadanego przez zamawiającego serwera HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus Server o numerze seryjnym CZ222201RW. Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów do producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy (świadczona w trybie next bussines day obejmująca tylko dni robocze), chyba, że przy specyfikacji technicznej parametrów wskazano okres dłuższy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)