See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykup sieci kanalizacji sanitarnej od Inwestora zewnętrznego zrealizowanych w ul. Seledynowej, Fioletowej, Brązowej, Szarej, Grafitowej, Dębowej w Rabowicach, gm. Swarzędz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykup sieci kanalizacji sanitarnej od Inwestora zewnętrznego zrealizowanych w ul. Seledynowej, Fioletowej, Brązowej, Szarej, Grafitowej, Dębowej w Rabowicach, na terenie gminy Swarzędz.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161000 Pipelines
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykup urządzeń kanalizacyjnych zlokalizowanych w gm. Swarzędz, obr. Rabowice, ulice: Dębowa, Barwna, Grafitowa, Brązowa, Szara, Seledynowa, Fioletowa arkusz mapy 8, działki o numer ewidencyjnych: 61/1, 40/22, 33/38, 33/87, 40/31, 40/54, 33/76, 600, 33/95, 31/30, 40/60, 40/19, 31/106, zrealizowanych przez Wykonawcę. Parametry: - sieć kanalizacji sanitarnej o śr. 200mm PVC o łącznej długości 1 511,70m; - sieć kanalizacji tłocznej o śr. 125mm PVC,L=500,37m; - przepompownia ścieków.