2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym tj. udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w ramach podstawowej ordynacji/ dyżurów medycznych.
Interne Kennung: 430/26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym tj. udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w ramach podstawowej ordynacji/ dyżurów medycznych