See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa układów sterowników FEB (HK-FEB-6V1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa 11 800 sztuk układów sterowników FEB (HK-FEB-6V1)przeznaczonych dla modułów multi-PMT detektora dalekiego eksperymentu Hyper-Kamiokande, zgodnie z dokumentacją projektową HK-FEB-6V1-Gerber.zip. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: wykonanie płytek PCB z materiału FR4 o parametrach Tg ≥ 155 °C, na podstawie udostępnionych plików Gerber, pełny test elektryczny wykonanych płytek, zakup wszystkich elementów elektronicznych zgodnie z listą BOM, montaż Przedmiotem maszynowy SMD według dostarczonej dokumentacji, lutowanie z użyciem technologii „no-clean” lub z myciem ultradźwiękowym, depanelizację poprzez wycięcie oraz indywidualne pakowanie każdej płytki, dostawę kompletnych układów FEB. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania partii próbnej (200 szt.) w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy oraz dostawy całego zamówienia w terminie do 4 miesięcy od podpisania umowy. Wszystkie elementy muszą być nowe, wolne od wad materiałowych i prawnych, wykonane zgodnie z normami technicznymi oraz dostarczone wraz z wymaganą dokumentacją w języku polskim lub angielskim. Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. Wykonawca zapewnia transport i odbiór urządzeń w okresie gwarancyjnym na własny koszt, jeżeli naprawa nie będzie możliwa w siedzibie Zamawiającego. Dostawa realizowana jest na adres Zamawiającego zgodnie z warunkami INCOTERMS 2020 – DDP, z pełnym ubezpieczeniem po stronie Wykonawcy. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”), który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Integralną częścią niniejszego opisu przedmiotu zamówienia jest dokumentacja projektowa HK-FEB-6V1-Gerber.zip, która jest zamieszczona w folderze Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja techniczna. Miejsce realizacji dostawy: Politechnika Warszawska Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych ul. Nowowiejska 15/19 00-665 Warszawa
Vorherige Bekanntmachung: 858973-2025
Interne Kennung: 19/DAG/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31712310 Bestückte Leiterplatten
5. Los
Los: LOT-0001