See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część. 3. Zamawiający nie stawia ograniczeń co do pochodzenia Wykonawcy oraz przedmiotu zamówienia pod kątem dostępności do rynku i bycia uczestnikiem niniejszego postępowania. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części/pakiecie. Zamówienie zostało podzielone na 11 części/pakietów, tj.: Pakiet nr 1: Warzywa i owoce świeże; Pakiet nr 2: Artykuły sypkie; Pakiet nr 3: Przyprawy; Pakiet nr 4: Pieczywo; Pakiet nr 5: Jaja kurze; Pakiet nr 6: Warzywa i owoce mrożone; Pakiet nr 7: Wędliny i wędliny podrobowe, mięso; Pakiet nr 8: Mleko, przetwory mleczne, tłuszcze; Pakiet nr 9: Ryby i przetwory rybne; Pakiet nr 10: Drób; Pakiet nr 11: Przetwory warzywno-owocowe, strączkowe. 5. Każda część/pakiet stanowi odrębny przedmiot zamówienia. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej części/pakietów zamówienia. Minimalny zakres oferty to jedna pełna część/pakiet, oferty niepełne będą odrzucane.
Interne Kennung: SR/XV-270-10-EFK/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15870000 Würzmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 03142500 Eier, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15110000 Fleisch, 15131130 Würste, 15430000 Speisefette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15119600 Fischfleisch, 15112000 Geflügel, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Warzywa i owoce świeże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - warzywa i owoce świeże. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Artykuły sypkie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - artykuły sypkie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Przyprawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - przyprawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Pieczywo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - pieczywo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Jaja kurze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - jaja kurze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Warzywa i owoce mrożone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - warzywa i owoce mrożone. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Wędliny i wędliny podrobowe, mięso
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - wędliny i wędliny podrobowe, mięso. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15131130 Würste
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Mleko, przetwory mleczne, tłuszcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - mleko, przetwory mleczne, tłuszcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15430000 Speisefette, 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - ryby i przetwory rybne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15119600 Fischfleisch, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Drób
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - drób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Przetwory warzywno-owocowe, strączkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu - przetwory warzywno-owocowe, strączkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse