See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup i dostawa opatrunków dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Beschreibung: cz. 16 opatrunki jałowe z warstwą chłonną
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001