207448-2026 - Ergebnis
Tschechien – Versicherungen – POJISTNÉ SLUŽBY 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPOJISTNÉ SLUŽBY 2026-2030
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění pojistných služeb (dále jen „služby“) pro Ústav hematologie a krevní transfúze, poskytovatele zdravotních služeb, příspěvkové organizace v přímé působnosti Ministerstva zdravotnictví ČR, a to následujícího typu: I. Pojištění majetku podnikatelů a právnických osob (dále jen pojištění majetku), II. Pojištění obecné a profesní odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb (dále jen pojištění obecné a profesní odpovědnosti).
Interne KennungVZ26002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPojištění majetku podnikatelů a právnických osob
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění pojistných služeb - pojištění majetku podnikatelů a právnických osob
Interne KennungČást 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: pro část 1 veřejné zakázky: zadavatel v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ve smyslu úpravy, vynětí části, odpojištění stávajícího majetku, připojištění nového (včetně nových prostor na jiné adrese v souvislosti s probíhající výstavbou a dočasným přemístěním pracovišť zadavatele) nebo doplnění rozsahu pojištění příslušné pojistné smlouvy v rámci odpovídajícího druhu pojištění dle svých aktuálních potřeb, které není schopen v době realizace zadávacího řízení předvídat. Zejména se může jednat o situace, kdy dojde k nové stavbě objektu/ pracoviště zadavatele, nabytí nového majetku do vlastnictví zadavatele, a to včetně přístrojového vybavení, zohledněné příslušným navýšením pojistných částek, výrobě, uskladnění léčivých přípravků dosud nepoužívaných v souladu s příslušnou legislativou, změny stavu skladových zásob (navýšení i snížení), uskladnění vzorků v biobance a kryoskladu atd., a dále situace, kdy dojde k úbytku stávajícího majetku zadavatele zohledněné příslušným snížením pojistných částek, objektu, změně užívání pracovišť zadavatele atd. Předpokládaná hodnota změny závazku pro část 1 činí 1.600.000 Kč bez DPH a je zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty zakázky.
LosLOT-0002
TitelPojištění obecné a profesní odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění pojistných služeb - pojištění obecné a profesní odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb
Interne KennungČást 2
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: Pro část 2 veřejné zakázky: zadavatel v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ve smyslu změny poskytování zdravotních služeb, např. rozšíření nebo zrušení péče, změny počtu lůžek, změna statusu odborných oddělení, změny odbornosti zdravotních služeb, změny počtu odborného personálu, změny ročních příjmů zadavatele, změny v požadavcích na speciální režim u klinických studií atd. Předpokládaná hodnota změny závazku pro část 2 činí 400.000 Kč bez DPH a je zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty zakázky.