2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van bulkgassen
Beschreibung: Het leveren van vloeibare stikstof, vloeibara argon, vloeibaar koolstofdioxide in bulk op VITO-locaties in een door de leverancier beschikbaar gestelde installatie voorzien van telemetrie. De duurtijd van het contract bedraagt 10 jaar.
Interne Kennung: PPP04G-1166/5207/RO-bulkgas VITO-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RO-bulkgas VITO-2025_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff