2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (sprzedaż) i dystrybucja gazu do obiektów „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. w Kleszczowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji – gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E łącznym prognozowanym wolumenie 7.402.682,80 kWh do obiektów Zamawiającego zlokalizowanych na ul. Sportowej 8 i ul. Sportowej 3, 97-410 Kleszczów
Interne Kennung: CRZPU/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z art. 139 ust. 1 Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji – gazu ziemnego wysokometanowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste