207619-2025 - Ergebnis
Polen – Bau von Mehrfamilienhäusern – Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi i parkingami przy ul. hm. kpt. Eugeniusza Stasieckiego w Radomiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi i parkingami przy ul. hm. kpt. Eugeniusza Stasieckiego w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych o pięciu (B2) i sześciu (B1) kondygnacjach w całości podpiwniczonych – przy ul. hm. kpt. Eugeniusza Stasieckiego w Radomiu wraz z infrastrukturą towarzyszącą, dojazdami, parkingami, śmietnikiem, instalacjami i przyłączami w zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania obiektów oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji i uzgodnień. Przedsięwzięcie zlokalizowane jest na działce nr ew. 57/5 i część działek. nr ew. 56/1 i 57/6 (obręb 0080-Żakowice, arkusz 67). Ważniejsze parametry budynków: Budynki B1 a) kubatura – 8 797,00 m3; b) ilość mieszkań – 33; c) pow. zabudowy – 1 083,67 m2; d) pow. użytkowa mieszkań – 1 714,94 m2; e) powierzchnia całkowita – 3 623,70 m2. Budynek B2 a) kubatura – 7 227,23 m3; b) ilość mieszkań – 27; c) pow. zabudowy – 774,73 m2; d) pow. użytkowa mieszkań – 1 428,46 m2; e) powierzchnia całkowita – 2 895,16 m2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PI-P.271.5.P.2024