207624-2025 - Wettbewerb
Polen – Baugerät – Dostawa wyposażenia na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie drogownictwa przy Zespole Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala w Sokółce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie drogownictwa przy Zespole Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala w Sokółce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie drogownictwa przy Zespole Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na części z czego: Część 1 symulator maszyn – 2 szt. Część 2 Koparka kołowa z innowacyjnym trójwymiarowym systemem 3D Część 3 Równiarka samobieżna z innowacyjnym trójwymiarowym systemem 3D Część 4 Rozściełacz masy bitumicznej z systemem niwelacji 3D Część 5 Walec stalowy 6-8T Część 6 Walec stalowy 10-12 T Część 7 Koparko-ładowarka sterowana ramieniem ładowarkowym za pomocą joysticków
Interne KennungIR-I.272.1.2025.DM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 symulator maszyn
Beschreibung1) Przedmiotem dostawy jest symulator wielu maszyn w jednym urządzeniu w ilości 2 sztuki, umożliwiający szkolenie operatorów koparek, ładowarek kołowych oraz równiarek. Urządzenie wyposażone w zaawansowane moduły symulacyjne, realistyczne środowisko graficzne oraz interaktywne elementy sterujące, co pozwala na wierne odwzorowanie warunków pracy na placu budowy. 2) Dostarczony sprzęt ma być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz wprowadzony do obrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 3) Wykonawca zapewnia, że dostarczone oprogramowanie: a) Pochodzi z legalnego źródła i posiada wszystkie składniki potwierdzające legalność pochodzenia (np. oryginalne opakowanie, nośnik, umowa licencyjna, klucz dostępu). b) Nie narusza ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. c) Pochodzi z oficjalnych kanałów sprzedaży i dystrybucji producenta na polski rynek. 4) Zamawiający wymaga, aby sprzęt dostarczony w ramach realizacji umowy posiadał odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. 5) Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć wraz z urządzeniem: a) Kartę gwarancyjną. b) Instrukcję obsługi w języku polskim. c) Pozostałe wymagane dokumenty potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem. 6) Wykonawca zobowiązuje się do realizacji pełnego zakresu usług niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia, w tym: a) Transport i ubezpieczenie na czas przewozu. b) Załadunek i rozładunek sprzętu. c) Instalacja, uruchomienie oraz konfiguracja urządzenia. d) Przeszkolenie w zakresie obsługi e) Pomoc techniczna i instruktaż dla użytkowników. f) Serwis gwarancyjny w okresie obowiązywania gwarancji. 7) Zamawiający wymaga co najmniej 24-miesięcznej gwarancji na dostarczone urządzenia oraz zapewnienia wsparcia technicznego i on-line w okresie eksploatacji. 8) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.1 do SWZ. 9) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.1 do SWZ.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Menge2 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Koparka kołowa z innowacyjnym trójwymiarowym systemem 3D
Beschreibung1) Przedmiotem dostawy jest koparka kołowa wyposażona w innowacyjny trójwymiarowy system 3D spełniająca wymagania w sposób zgodny z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego i eksploatacji maszyn budowlanych. Fabrycznie nowa, sprawna technicznie, wolna od wad fizycznych i prawnych, 2) Wymagania techniczne: a) System nawigacji 3D wspomagający precyzyjne sterowanie. b) Zdolność poruszania się po drogach publicznych zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym. c) Pełne wyposażenie w niezbędne płyny eksploatacyjne. d) Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. 3) Usługi dodatkowe: a) Przeszkolenie dwóch operatorów Zamawiającego w zakresie obsługi i budowy koparki. b) Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. c) Instalacja i uruchomienie sprzętu. 4) Maszyna będąca przedmiotem dostawy muszą posiadać stosowne certyfikaty, atesty i raporty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. 5) Dokumentacja i certyfikaty: a) Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. b) Instrukcja obsługi w języku polskim. c) Karta gwarancyjna. 6) Zamawiający wymaga co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na ofertową koparkę. 7) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.2 do SWZ. 8) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.2 do SWZ.
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
Menge1 Stück
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Równiarka samobieżna z innowacyjnym trójwymiarowym systemem 3D
Beschreibung1) Przedmiotem dostawy jest równiarka samobieżna wyposażona w trójwymiarowy system 3D, spełniająca wymagania w sposób zgodny z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego i eksploatacji maszyn budowlanych. Fabrycznie nowa, sprawna technicznie, wolna od wad fizycznych i prawnych. 2) Wymagania techniczne: a) System nawigacji 3D umożliwiający precyzyjne wyrównywanie terenu. b) Możliwość poruszania się po drogach publicznych zgodnie z Prawem o ruchu drogowym. c) Pełne wyposażenie w płyny eksploatacyjne. d) Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. 3) Usługi dodatkowe: a) Przeszkolenie dwóch operatorów w zakresie obsługi i budowy równiarki. b) Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. c) Instalacja i uruchomienie. 4) Dokumentacja i certyfikaty: a) Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. b) Instrukcja obsługi w języku polskim. c) Karta gwarancyjna. 5) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.3 do SWZ. 6) Maszyna będąca przedmiotem dostawy muszą posiadać stosowne certyfikaty, atesty i raporty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. 7) Wykonawca w ramach dostawy przeszkoli dwóch operatorów Zamawiającego w zakresie budowy i obsługi. 8) Zamawiający wymaga co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na oferowane urządzenie. 9) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.3 do SWZ.
Interne Kennung3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43221000 Straßenplanierer
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 Rozściełacz masy bitumicznej z systemem niwelacji 3D
Beschreibung1) Przedmiotem dostawy jest rozściełacz masy bitumicznej wyposażony w system niwelacji 3D, fabrycznie nowy, sprawny technicznie, wolny od wad fizycznych i prawnych. 2) Wymagania techniczne: a) Innowacyjny system niwelacji 3D do precyzyjnego układania nawierzchni. b) Pełne wyposażenie w płyny eksploatacyjne. c) Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. 3) Usługi dodatkowe: a) Przeszkolenie dwóch operatorów w zakresie obsługi i budowy maszyny. b) Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. c) Instalacja i uruchomienie. 4) Dokumentacja i certyfikaty: a) Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. b) Instrukcja obsługi w języku polskim. c) Karta gwarancyjna. 5) Zamawiający wymaga co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na oferowaną maszynę. 6) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.4 do SWZ. 7) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.4 do SWZ.
Interne Kennung4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43312000 Straßenbelagmaschinen
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 Walec stalowy 6-8T
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest walec stalowy o masie 6-8 ton, spełniający wymagania zgodnie z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego oraz eksploatacji maszyn budowlanych, fabrycznie nowy, sprawny technicznie, wolny od wad fizycznych i prawnych. 2) Wymagania techniczne: a) Sprawność techniczna potwierdzona przez producenta. b) Pełne wyposażenie w niezbędne płyny eksploatacyjne. c) Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. d) Możliwość poruszania się po drogach publicznych jako pojazd wolnobieżny, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym. 3) Usługi dodatkowe: a) Przeszkolenie dwóch operatorów Zamawiającego w zakresie budowy i obsługi walca. b) Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. c) Instalacja i uruchomienie. 4) Dokumentacja i certyfikaty: a) Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. b) Instrukcja obsługi w języku polskim. c) Karta gwarancyjna. 5) Zamawiający wymaga co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na oferowany walec. 6) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.5 do SWZ. 7) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.5 do SWZ.
Interne Kennung5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43312400 Straßenwalzen
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 Walec stalowy 10-12 T
Beschreibung1) Przedmiotem dostawy jest walec stalowy o masie 10-12 ton, spełniający wymagania zgodnie z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego oraz eksploatacji maszyn budowlanych, fabrycznie nowy, sprawny technicznie, wolny od wad fizycznych i prawnych. 2) Wymagania techniczne: a) Pełna sprawność techniczna potwierdzona przez producenta b) Wyposażenie we wszystkie niezbędne płyny eksploatacyjne. c) Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. 3) Usługi dodatkowe: a) Przeszkolenie dwóch operatorów Zamawiającego w zakresie budowy i obsługi walca. b) Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. c) Instalacja i uruchomienie. 4) Dokumentacja i certyfikaty: a) Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. b) Instrukcja obsługi w języku polskim. c) Karta gwarancyjna. 5) Zamawiający wymaga co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na oferowany walec. 6) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.6 do SWZ. 7) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.6 do SWZ.
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 Koparko-ładowarka sterowana ramieniem ładowarkowym za pomocą joysticków
Beschreibung1) Przedmiotem dostawy jest koparko-ładowarka, wyposażona w sterowanie ramieniem ładowarkowym za pomocą joysticków, spełniający wymagania zgodnie z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego oraz eksploatacji maszyn budowlanych, fabrycznie nowa, sprawna technicznie, wolna od wad fizycznych i prawnych. 2) Wymagania techniczne: a) Pełna sprawność techniczna potwierdzona przez producenta. b) Wyposażenie w wszystkie niezbędne płyny eksploatacyjne. c) Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. 3) Usługi dodatkowe: a) Przeszkolenie dwóch operatorów Zamawiającego w zakresie budowy i obsługi koparko-ładowarki. b) Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. c) Instalacja i uruchomienie. 4) Dokumentacja i certyfikaty:, a) Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. b) Instrukcja obsługi w języku polskim. c) Karta gwarancyjna. 5) Zamawiający wymaga co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na oferowaną koparko-ładowarkę. 6) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.7 do SWZ. 7) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.7 do SWZ.
Interne Kennung7