207639-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej do Centrum Informatyki Resortu Finansów w Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do Centrum Informatyki Resortu Finansów w Radomiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w taryfie B23 do Centrum Informatyki Resortu Finansów przy ulicy Samorządowej 1 w Radomiu w okresie od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od 01.05.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 6 ust. 1 Tom II SWZ – PPU w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej – z zastrzeżeniem postanowień § 7 ust. 5 Tom II SWZ – PPU. Planowana ilość dostarczonej energii elektrycznej została określona w Tom III SWZ – OPZ.
Interne KennungPN/20/25/HSKU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w taryfie B23 do Centrum Informatyki Resortu Finansów przy ulicy Samorządowej 1 w Radomiu w okresie od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 01.05.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 6 ust. 1 Tom II SWZ – PPU w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej – z zastrzeżeniem postanowień § 7 ust. 5 Tom II SWZ – PPU. Planowana ilość dostarczonej energii elektrycznej (MWh) została określona w Tom III SWZ – OPZ.