See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu Przedmiot zamówienia podzielony został na 69 zadań , przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1,2 i 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 45026-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 16 Zadanie 16
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Los: LOT-0017
Titel: 17 Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: 18 Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: 21 Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: 22 Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: 23 Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: 24 Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: 25 Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: 26 Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: 27 Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: 28 Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: 29 Zadanie 29