207695-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Wspólnie przeciw zagroż. klimatycznym - doposaż. OSP w pow. głubczyckim - Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki OSP Grobniki.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWspólnie przeciw zagroż. klimatycznym - doposaż. OSP w pow. głubczyckim - Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki OSP Grobniki.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi: „Wspólnie przeciw zagrożeniom klimatycznym – doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie głubczyckim – Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki OSP Grobniki”. Zadanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 (FEO 2021-2027) Działanie 2.3. Zapobieganie zagrożeniom związanym ze zmianą klimatu. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: - zakup i dostawę fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki OSP Grobniki zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 9 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungKI.ZP.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. "procedury odwróconej", o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2) Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ . 3) Szczegółowe informacje dotyczące przyjętego w postępowaniu sposobu komunikacji znajdują się w rozdziale III podrozdział 1 SWZ. 4)Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp: - zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, zamówienia na dodatkowe dostawy, do wysokości 20% wartości zamówienia. Zamawiający uwzględnił całkowitą wartość tego zamówienia przy obliczaniu wartości niniejszego zamówienia publicznego. 5) Informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych dotyczących sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej szczegółowo opisane zostały w Rozdziale III punkt 1 SWZ. 6)Od wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, wymagane będzie wniesienie, przed zawarciem umowy, zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej (brutto) podanej w ofercie za wykonanie całości przedmiotu zamówienia. Zabezpieczenie służy pokryciu roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 7) Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców określone są w SWZ. 8) Oferta wraz z załącznikami musi zostać sporządzona w języku polskim, złożona w postaci elektronicznej oraz podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym pod rygorem nieważności. Szczegółowy sposób przygotowania ofert został opisany w Rozdziale II pkt 11 SWZ. 9)Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami i odpowiadającymi im znaczeniami oraz w następujący sposób będzie oceniał spełnienie kryteriów: Cena oferty brutto - 60% Przedłużenie okresu gwarancji i rękojmi - 40% Szczegółowa procedura oceny ofert opisana została w Rozdziale III pkt 4 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelWspólnie przeciw zagrożeniom klimatycznym - doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie głubczyckim -Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki OSP Grobniki.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi: „Wspólnie przeciw zagrożeniom klimatycznym – doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie głubczyckim – Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki OSP Grobniki”. Zadanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 (FEO 2021-2027) Działanie 2.3. Zapobieganie zagrożeniom związanym ze zmianą klimatu. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: - zakup i dostawę fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla jednostki OSP Grobniki zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 9 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 8 do SWZ