See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek, gospodarki łowieckiej, szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2026.
Vorherige Bekanntmachung: 724893-2025
Interne Kennung: SA.270.1.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Leśnictwo Bandrów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, pozyskania choinek realizowane na terenie leśnictwa Bandrów
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Leśnictwo Bandrów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 90922000 Schädlingsbekämpfung, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leśnictwo Brzegi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, pozyskania choinek realizowane na terenie leśnictwa Brzegi.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Leśnictwo Brzegi
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Leśnictwo Łobozew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, realizowane na terenie leśnictwa Łobozew.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Leśnictwo Łobozew
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leśnictwo Łodyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, realizowane na terenie leśnictwa Łodyna.
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Leśnictwo Łodyna
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Leśnictwo Krościenko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów edukacyjnych, realizowane na terenie leśnictwa Krościenko.
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Leśnictwo Krościenko
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Leśnictwo Rabe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, realizowane na terenie leśnictwa Rabe.
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Leśnictwo Rabe
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Leśnictwo Stebnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, realizowane na terenie leśnictwa Stebnik.
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Leśnictwo Stebnik
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Leśnictwo Teleśnica i do spraw łowieckich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, realizowane na terenie leśnictwa Teleśnica.
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Leśnictwo Teleśnica i do spraw łowieckich
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Leśnictwo Ustjanowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, realizowane na terenie leśnictwa Ustjanowa.
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Leśnictwo Ustjanowa
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Leśnictwo Żłobek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, realizowane na terenie leśnictwa Żłobek.
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Leśnictwo Żłobek
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Leśnictwo Jawor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek realizowane na terenie leśnictwa Jawor.
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - Leśnictwo Jawor
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Leśnictwo Leszczowate
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, pozyskania choinek realizowane na terenie leśnictwa Leszczowate.
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - Leśnictwo Leszczowate
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Leśnictwo Orelec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, szkółkarstwa i nasiennictwa, pozyskania i zrywki drewna, pozyskania choinek, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych realizowane na terenie leśnictwa Orelec oraz prace z zakresu nasiennictwa realizowane na terenie leśnictw, w których znajdują się drzewostany nasienne lub źródła nasion.
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - Leśnictwo Orelec
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Leśnictwo Serednica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, pozyskania choinek na terenie leśnictwa Serednica.
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - Leśnictwo Serednica
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Leśnictwo Stefkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, pozyskania choinek na terenie leśnictwa Stefkowa.
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - Leśnictwo Stefkowa
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Leśnictwo Wańkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, pozyskania choinek na terenie leśnictwa Wańkowa.
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - Leśnictwo Wańkowa
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Leśnictwo Zawadka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych, pozyskania choinek na terenie leśnictwa Zawadka.
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - Leśnictwo Zawadka
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Łowiectwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu łowiectwa, wykonywane na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny, zlokalizowanego na terenie leśnictw: Łobozew, Teleśnica, Rabe, Ustjanowa.
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - Łowiectwo