See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie infrastruktury medycznej w zakresie udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w Szpitalu Powiatowym SPZOZ w Sokołowie Podlaskim.
Beschreibung: Zabezpieczenie infrastruktury medycznej w zakresie udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w Szpitalu Powiatowym SPZOZ w Sokołowie Podlaskim- Dostawa sprzętu medycznego.
Vorherige Bekanntmachung: 725506-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138. ust. 2 pkt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na zaistnienie pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, wynikającej z opóźnionego uzyskania informacji o dofinansowaniu na realizację przedmiotowego zamówienia. Do czasu otrzymania potwierdzenia przyznania środków finansowych, Zamawiający nie miał możliwości wszczęcia postępowania, ani uwzględnienia asortymentu objętego zamówieniem w planie postępowań oraz w budżecie jednostki, ze względu na brak środków finansowych. Uzyskanie dofinansowania umożliwiło rozpoczęcie procedury przetargowej. Jednocześnie warunki umowy o dofinansowanie wskazują na konieczność realizacji projektu w ściśle określonym terminie tj.31.12.2025 r. Niedotrzymanie harmonogramu realizacji zadania mogłoby skutkować utratą dofinansowania oraz brakiem możliwości wykonania przedmiotu zamówienia. Z uwagi na powyższe okoliczności, skrócenie terminu składania ofert jest niezbędne dla zapewnienia terminowej realizacji zamówienia oraz osiągnięcia celów projektu finansowanego ze środków zewnętrznych, przy jednoczesnym zachowaniu zasady uczciwej konkurencji oraz równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - stoły operacyjne
Beschreibung: Dostawa stołów operacyjnych.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Tory wizyjne, napędy
Beschreibung: Dostawa torów wizyjnych: laparoskopowy z osprzętem, artroskopowy osprzętem oraz napędów: neurochirurgiczny z wyposażeniem, ortopedyczny duży, ortopedyczny mały.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Krzesełka, wózki, łóżka, fotele
Beschreibung: Dostawa: Krzesełka, wózki, łóżka, fotele.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Defibrylatory, Urządzenie do kompresji
Beschreibung: Dostawa: Defibrylatory, Urządzenie do kompresji.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Nóż harmoniczny
Beschreibung: Dostawa: Nóż harmoniczny.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Zestawy narzędzi, dermatom.
Beschreibung: Dostawa: Zestawy narzędzi, dermatom.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Zestaw narzędzi laparoskopowych
Beschreibung: Dostawa: Zestaw narzędzi laparoskopowych.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Mobilny tor wizyjny do chirurgii głowy i szyi z osprzętem
Beschreibung: Dostawa: Mobilny tor wizyjny do chirurgii głowy i szyi z osprzętem
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Aparat do endosonografii, tory wizyjne.
Beschreibung: Dostawa: Aparat do endosonografii, tory wizyjne.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Kardiomonitory.
Beschreibung: Dostawa: Kardiomonitory.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Witryny chłodnicze, chłodziarka.
Beschreibung: Dostawa: Witryny chłodnicze, chłodziarka.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Diatermie.
Beschreibung: Dostawa: Diatermie.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Opaska uciskowa
Beschreibung: Dostawa: Opaska uciskowa.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Ramię C
Beschreibung: Dostawa: Ramię C.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Aparaty do znieczulenia.
Beschreibung: Dostawa: Aparaty do znieczulenia.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Głowica do USG .
Beschreibung: Dostawa: Głowica do USG .
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Lampa operacyjna sufitowa .
Beschreibung: Dostawa: Lampa operacyjna sufitowa.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Monitor do pomiarów.
Beschreibung: Dostawa: Monitor do pomiarów.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 - Pompa objętościowa
Beschreibung: Dostawa: Pompa objętościowa.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 - Sprzęt medyczny (rehabiltacyjny)
Beschreibung: Dostawa: Sprzęt medyczny (rehabiltacyjny).
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 - Loża laminarna
Beschreibung: Dostawa: Loża laminarna .
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 - Urządzenie do suchego rozmrażania
Beschreibung: Dostawa: Urządzenie do suchego rozmrażania.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 - Ramka do laparotomii
Beschreibung: Dostawa: Ramka do laparotomii.
Interne Kennung: FN.272.21.2025 zadanie 23