See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz wokół budynków w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz wokół budynków w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych.
Vorherige Bekanntmachung: 00535837-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz wokół budynków w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Beschreibung: Część nr 1 – Usługa utrzymania czystości w budynkach Centrum Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 99. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz wokół budynków w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Beschreibung: Część nr 2 – Usługa utrzymania czystości w budynkach Sieć Badawcza Łukasiewicz - Centrum Zrównoważonego Budownictwa i Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki w Krakowie przy ul. Cementowej 8 oraz Lipowej 3 oraz usługa sprzątania terenu zewnętrznego i pielęgnacji terenów zielonych. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Cześć nr 2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz wokół budynków w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Beschreibung: Część nr 3 –Usługa utrzymania czystości w budynkach Sieć Badawcza Łukasiewicz – Centrum Zaawansowanej Ceramiki i Prefabrykacji w Warszawie przy ul. Postępu 9 oraz Kupieckiej 4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz wokół budynków w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Beschreibung: Część nr 4 – Usługa utrzymania czystości w budynkach Sieć Badawcza Łukasiewicz - Centrum Inżynierii Środowiska w Opolu przy ul. Oświęcimskiej 21. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4.