207735-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – PD – rekonstrukce pavilonu H v areálu Oblastní nemocnice Kladno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPD – rekonstrukce pavilonu H v areálu Oblastní nemocnice Kladno
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování dokumentace pro rekonstrukci objektu „H“ – hospodářský blok v areálu Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje, a to v následujících stupních: - provozně dispoziční a architektonická studie, - dokumentace pro povolení stavby a - dokumentace pro provádění stavby doplněná o soupis prací a výkaz výměr.
Interne Kennung2026001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001