207774-2025 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – „Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy (zgodnie z art. 27 ust. 2 ustawy Pzp). 2. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34144000-8 – Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania 34100000-8- Pojazdy silnikowe 50110000-9- Usługi w zakresie napraw konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi 3. Opis przedmiotu zamówienia. 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 2) Termin gwarancji: min. 36 miesięcy, max. 60 miesięcy 3) Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z: a) szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ, b) wzorem umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, c) zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej SWZ. Z uwagi na fakt, iż nie jest to uzasadnione charakterem przedmiotu zamówienia Zamawiający nie formułuje wymagań wskazanych w art. 100 ustawy Pzp.
Interne Kennung: PU/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy (zgodnie z art. 27 ust. 2 ustawy Pzp). 2. Opis przedmiotu zamówienia. 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 2) Termin gwarancji: min. 36 miesięcy, max. 60 miesięcy 3) Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z: a) szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ, b) wzorem umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, c) zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej SWZ. Z uwagi na fakt, iż nie jest to uzasadnione charakterem przedmiotu zamówienia Zamawiający nie formułuje wymagań wskazanych w art. 100 ustawy Pzp.