2. Verfahren
Verfahren
Titel: System Roweru Miejskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa różnego typu rowerów oraz wyposażenia dodatkowego wspierającego ruch rowerowy wraz z systemem obejmującym infrastrukturę techniczną, oprogramowanie, rozwiązania umożliwiające zarządzanie i obsługę wypożyczeń oraz współorganizowanie i zapewnienie funkcjonowania systemu roweru miejskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, zwanego dalej Rowerem Miejskim. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę rowerów oraz wyposażenia dodatkowego, instalację, uruchomienie oraz obsługę strony internetowej, aplikacji mobilnej, Biura Obsługi Klienta oraz świadczenie usługi wsparcia Roweru Miejskiego, pełniącego funkcję użyteczności publicznej w zakresie transportu rowerowego w taki sposób, aby każdy uprawniony użytkownik mógł wypożyczyć rower według obowiązującego Regulaminu i obowiązującej taryfy opłat. 3. Zakres zamówienia podzielony jest na 3 etapy i zawiera między innymi: a) etap I: wykonanie projektów malowania/oklejania wszystkich typów rowerów i wyposażenia dodatkowego, wykonanie projektów Regulaminów i umów zawieranych z użytkownikiem Roweru Miejskiego, zaprezentowanie rowerów wzorcowych i aplikacji mobilnej, dostawa 15 szt. rowerów typu „miejskiego” pod wynajem krótkoterminowy, 10 szt. rowerów elektrycznych typu „miejskiego” pod wynajem krótkoterminowy, dostawa szaf do przechowywania i ładowania baterii oraz wykonanie rozruchu testowego Systemu Roweru Miejskiego, b) etap II: dostawa wszystkich pozostałych rowerów, napędów do wózków inwalidzkich, przyczep do przewozu dzieci, systemu do obsługi roweru miejskiego, elementów dodatkowych, organizacja i uruchomienie Biura Obsługi Klienta oraz uruchomienie całego Systemu Roweru Miejskiego, c) etap III: świadczenie usługi wsparcia, tj. obsługi Systemu Roweru Miejskiego począwszy od dnia uruchomienia całego systemu przez okres 6 lat. 5. Szczegółowo przedmiot zamówienia i wymagania dotyczące sposobu jego wykonania określają załączniki, stanowiące integralną część niniejszej SWZ: a) opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikiem (załączniki nr 4 i 4a do SWZ); b) projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami (załączniki nr 2, 2a i 2b do SWZ). 6. Dostarczany sprzęt musi być fabrycznie nowy, gatunku pierwszego, wolny od wad oraz dopuszczony do stosowania oraz musi posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty (potwierdzające spełnianie norm polskich i europejskich), świadectwa jakości i spełniać wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
Interne Kennung: Or.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48151000 Computersteuerungssystem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W zamówieniu przewidziana została opcja dokupienia rowerów oraz wyposażenia na zasadach oraz w ilościach określonych w umowie (§ 5) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia – w przypadku dużego zapotrzebowania użytkowników Systemu Roweru Miejskiego i posiadania zabezpieczonych środków finansowych w budżecie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski.