See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów umundurowania leśnika
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów umundurowania leśnika zgodnie z podziałem na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z obowiązującymi aktami prawnymi stanowiącymi Zał. Nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: NH.270.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18300000 Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Swetry - mundur codzienny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa swetrów do munduru codziennego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Sweter męski w kolorze ciemnozielonym - mundur codzienny, maksymalna ilość 1000 sztuk 2. Sweter damski w kolorze ciemnozielonym - mundur codzienny, maksymalna ilość 600 sztuk
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18235300 Sweatshirts
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji umowy i w terminach w niej przewidzianych, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu objętego umową, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. 6.2. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. 6.3. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu asortymentowo-cenowym- załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Bluzy typu polar z membraną - mundur codzienny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bluz typu polar z membraną do munduru codziennego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Bluza męska typu polar z membraną w kolorze ciemnozielonym - mundur codzienny, maksymalna ilość 2300 sztuk 2. Bluza damska typu polar z membraną w kolorze ciemnozielonym - mundur codzienny, maksymalna ilość 1000 sztuk
Interne Kennung: część 2
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji umowy i w terminach w niej przewidzianych, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu objętego umową, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu asortymentowo-cenowym- załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Kamizelki i spodnie- mundur codzienny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamizelek i spodni do munduru codziennego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Kamizelka letnia męska w kolorze ciemnooliwkowym - mundur codzienny, maksymalna ilość 1500 sztuk 2. Kamizelka letnia damska w kolorze ciemnooliwkowym - mundur codzienny, maksymalna ilość 300 sztuk 3. Spodnie męskie z kieszenią w kolorze ciemnooliwkowym - mundur codzienny, maksymalna ilość 2000 par 4. Spodnie damskie z kieszenią w kolorze ciemnooliwkowym - mundur codzienny, maksymalna ilość 300 par
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 18235400 Westen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18234000 Hosen
Los: LOT-0004
Titel: Marynarki, spodnie, spódnice -mundur wyjściowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa marynarek,spodni i spódnic do munduru wyjściowego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Marynarka męska w kolorze oliwkowozielonym. Maksymalna ilość 1000 sztuk. 2. Marynarka męska w kolorze oliwkowozielonym, szycie na miarę. Maksymalna ilość 100 sztuk. 3. Spodnie męskie w kolorze oliwkowozielonym. Maksymalna ilość 1600 Par. 4. Spodnie męskie w kolorze oliwkowozielonym, szycie na miarę. Maksymalna ilość 160. par. 5. Marynarka damska w kolorze oliwkowozielonym. Maksymalna ilość 500 sztuk. 6. Marynarka damska w kolorze oliwkowozielonym, szycie na miarę. Maksymalna ilość 50 sztuk. 7. Spodnie damskie w kolorze oliwkowozielonym. Maksymalna ilość 400 par. 8. Spodnie damskie w kolorze oliwkowozielonym, szycie na miarę. Maksymalna ilość 40 par. 9. Spódnica damska w kolorze oliwkowozielonym. Maksymalna ilość 500 sztuk. 10. Spódnica damska w kolorze oliwkowozielonym, szycie na miarę. Maksymalna ilość 50 sztuk.
Interne Kennung: część 4
Haupteinstufung (cpv): 18200000 Oberbekleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18232000 Röcke, 18234000 Hosen
Los: LOT-0005
Titel: Kurtka- mundur codzienny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kurtek do munduru codziennego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Kurtka męska z membraną w kolorze ciemnozielonym z podpinką typu polar. Maksymalna ilość 1000 sztuk. 2.Kurtka damska z membraną w kolorze ciemnozielonym z podpinką typu polar. Maksymalna ilość 300 sztuk.
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Płaszcz - mundur wyjściowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płaszczy do munduru wyjściowego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Płaszcz z podpinką męski w kolorze ciemnooliwkowym. Maksymalna ilość 200 sztuk. 2. Płaszcz z podpinką damski w kolorze ciemnooliwkowym. Maksymalna ilość 100 sztuk.
Interne Kennung: część 6
Haupteinstufung (cpv): 18212000 Umhänge
Los: LOT-0007
Titel: Czapka - mundur codzienny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czapek do munduru wyjściowego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Czapka przejściowa z membraną w kolorze ciemnozielonym z wizerunkiem godła. Maksymalna ilość 800 sztuk.
Interne Kennung: część 7
Haupteinstufung (cpv): 18440000 Kopfbedeckungen
Los: LOT-0008
Titel: Szalik- mundur wyjściowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szalików do munduru wyjściowego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Szalik w kolorze ciemnooliwkowym. Maksymalna ilość 50. sztuk.
Interne Kennung: część 8
Haupteinstufung (cpv): 18422000 Schals
Los: LOT-0009
Titel: Kapelusz - mundur wyjściowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kapeluszy do munduru wyjściowego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ wraz z załącznikami (DDT, akty prawne). Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. 1. Kapelusz w kolorze ciemnozielonym z gałązką modrzewia. Maksymalna ilość 40 sztuk.
Interne Kennung: część 9
Haupteinstufung (cpv): 18441000 Hüte