2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wydrukowanie i dostawa formularzy mandatu karnego na rzecz wszystkich izb administracji skarbowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wydrukowanie i dostawa formularzy mandatu karnego, zwanych dalej bloczkami. Zamówienie polega na wykonaniu: bloczków 20 formularzowych oraz 10 formularzowych ze wskazanym w SWZ nadrukiem oraz bez nadruku. Bloczki należy wykonać według wzoru formularza mandatu karnego określonego w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry graniczne mandatów karnych, treść pouczenia oraz inne parametry zawarte są w załączniku nr 1 do PPU
Interne Kennung: 1601-ILZ.260.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22822000 Geschäftsvordrucke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1601ILZ.260.1.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. 2. Prawo opcji polega na wydrukowaniu i dostawie bloczków mandatów karnych, maksymalnie do 65 % łącznej ilości zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji maksymalnie w okresie do 6 miesięcy od dnia podpisania umowy z Wykonawcą. Wykonawca przewiduje możliwość uruchomienia prawa opcji w dwóch transzach. 4. Prawo opcji zostanie uruchomione poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego stosownego oświadczenia zawierającego przede wszystkim: 1) informację o zamiarze uruchomienia prawa opcji, 2) informację o ilości i rodzaju zamawianych bloczków mandatowych ze wskazaniem miejsc dostaw. 5. Zamawiający określa maksymalny wymagany i nieprzekraczalny termin realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji do 35 dni od dnia uruchomienia prawa opcji. 6. Cena netto za jeden bloczek 20-formularzowy i za bloczek 10-formularzowy w ramach prawa opcji będzie zgodna ze złożoną przez Wykonawcę ofertą. 7. Zamawiający nie ma obowiązku skorzystania z prawa opcji. 8. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji. 9. Do realizacji przedmiotu zamówienia w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach prawa opcji stosuje się odpowiednio postanowienia umowy.