See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en het onderhoud van minigraafmachines
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering en het onderhoud van minigraafmachines. Deze opdracht is in 2 percelen verdeeld: - Perceel 1: Levering en onderhoud van minigraafmachines - Perceel 2: Onderhoud van minigraafmachines in eigendom
Interne Kennung: 20240127
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Levering en onderhoud van minigraafmachines
Beschreibung: De Watergroep wenst in de komende jaren geleidelijk nieuwe minigraafmachines (ong. 1,9 T) te kopen. De machines dienen geleverd te worden op het adres van de vestiging van De Watergroep, die zich kan bevinden in provincie West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant of Limburg. Farys heeft de mogelijkheid om eveneens van deze raamovereenkomst af te nemen. De machines dienen geleverd te worden op het adres van de vestiging van Farys, die zich kan bevinden in Brugge, Gent, Ronse of Asse.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Onderhoud van minigraafmachines in eigendom
Beschreibung: De Watergroep beschikt momenteel over een aantal minigraafmachines in eigendom. Deze zijn verspreid over verschillende locaties van De Watergroep. De opdrachtnemer zal deze minigraafmachines op aanvraag onderhouden alsook, in voorkomend geval, herstellen.
Interne Kennung: 2