2079-2024 - Ergebnis
Polen – Intraokulare Linsen – Sukcesywne dostawy wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: ZP-37/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 1 obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości i wartości przedmiotu zamówienia maksymalnie o 40 %.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 2 obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 3 obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 4 obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 5 obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 6 obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów okulistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie jest podzielone na 7 części w ramach 7 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Pakietu nr 7 obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 24 miesięcy i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku zapotrzebowania.
Interne Kennung: 7