207911-2026 - Ergebnis
Polen – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – Sukcesywna dostawa asortymentu BHP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa asortymentu BHP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asortymentu BHP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 zadania (części). Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania (części), zwane dalej „Zadaniami”: Zadanie 1: Bielizna i koszulki na krótki rękaw, Zadanie 2: Pozostały asortyment BHP, Zadanie 3: Ubranie BHP Specjalistyczne
Vorherige Bekanntmachung620744-2025
Interne KennungDT.270.2.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1:Bielizna i koszulki na krótki rękaw
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asortymentu BHP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 zadania (części). Zestawienie szacunkowych ilości zawiera formularz cen jednostkowych (Załącznik nr 8 do SWZ). Podane w załączniku nr 8 do SWZ ilości przedmiotu zamówienia mają charakter orientacyjny i służą do porównania i oceny ofert, z zastrzeżeniem pkt. 3.4. – 3.6. i 3.9 SWZ. Warunki realizacji zamówienia określono w projekcie umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne KennungBielizna i koszulki na krótki rękaw
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdego Zadania Zamawiający uprawniony jest zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy analogiczne, jak opisane w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ (dalej: „Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) dostawy, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji dołączonego do Oferty Wykonawcy formularza cen jednostkowych (sporządzonego wg załącznika nr 8 do SWZ). Skorzystanie z Opcji może nastąpić przez cały okres realizacji Przedmiotu Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie przekroczy 20 % wartości brutto przedmiotu umowy z dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 3 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w dołączonym do Oferty Wykonawcy formularzu cen jednostkowych sporządzonym wg załącznika nr 8 do SWZ. Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od Umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: 1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego dostaw, które stanowią przedmiot umowy, w tym w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na asortyment stanowiący Przedmiot Umowy/ zamówienia. 2) wykorzystania wartości brutto Przedmiotu Umowy z dnia zawarcia Umowy, określonej w § 3 ust. 1 wzoru Umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ, przed upływem terminu obowiązywania Umowy, o którym mowa w § 2 ust. 1 wzoru Umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ, z zastrzeżeniem §2 ust. 3 wzoru Umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Pozostały asortyment BHP
Interne KennungPozostały asortyment BHP
LosLOT-0003
TitelZadanie 3: Ubranie BHP Specjalistyczne
Interne KennungUbranie BHP Specjalistyczne