See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 02, 16 01 03, 17 09 04, 20 02 01, 20 03 01, 20 03 07 z Punktu Przeładunku przy ulicy Ceglarskiej w Krotoszynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Transport i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 02, 16 01 03, 17 09 04, 20 02 01, 20 03 01, 20 03 07 z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej w Krotoszynie”. 2. Zamówienie zostało podzielone na części I-VI. Zamawiający dopuszcza możliwość składania przez wykonawców ofert częściowych na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia, zgodnie z opisanym niżej podziałem i zakresem poszczególnych części zamówienia:
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 15 01 02 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie: 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 170 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5. Zamawiający przewiduje w okresie obowiązywania umowy (odrębnie dla każdej z części zamówienia I-VI) skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PZP. Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania z prawa opcji w sytuacji uzasadnionej względami organizacyjnymi, prawnymi, potrzeby zwiększenia ilości transportu i zagospodarowania odpadów określonych dla każdej z części I-VI zamówienia. Maksymalna wielkość opcji – do 20% ilości maksymalnych odpadów podlegających transportowi i zagospodarowaniu w ramach odpowiednio cz. I-VI zamówienia. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający powiadomi Wykonawcę z co najmniej 7-dniowym uprzedzeniem w stosunku do terminu, w który zamówienie objęte opcją winno być realizowane przez Wykonawcę. Wraz z informacją o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy informacje o zakresie uruchomionego prawa opcji oraz dane niezbędne dla prawidłowego wykonania. Rozliczenie za zrealizowany przez Wykonawcę zakres objęty opcją będzie dokonywane przy zastosowaniu cen jednostkowych wynikający z oferty Wykonawcy, adekwatnie do wielkości, zakresu i rodzaju czynności wykonanych przez Wykonawcę w ramach zamówienia objętego opcją. Obowiązki Zamawiającego i Wykonawcy przewidziane dla wykonania zamówienia podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówienia objętego opcją. 6. Zamawiający przewiduje zmniejszenie zakresu zamówienia, które polegać będzie na zmniejszeniu ilości odpadów podlegających transportowi i zagospodarowaniu w stosunku do ilości maksymalnych określonych odpowiednio dla części I-VI zamówienia, przy czym wielkość tak dokonywanych zmian (ograniczenie zakresu) nie będzie przekraczać 30% ilości odpadów wskazanych w pkt. 2 powyżej dla każdej z części zamówienia I-VI. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zmianach w wielkości zamówienia, o których mowa wyżej z 7-dniowym uprzedzeniem przed planowaną datą początku obowiązywania zmiany. Zmiana, o której mowa powyżej nie wymaga aneksu.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 16 01 03 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie: 16 01 03 (zużyte opony) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 30 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 17 09 04 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie: 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 350 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 20 02 01 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: e) Część V: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 20 03 01 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 03 01 (zmieszane odpady komunalne) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 970 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 20 03 07 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielogabarytowe) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 40 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część VI