208012-2025 - Ergebnis
Polen – Ausbildung – Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń (w formie hybrydowej) dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 marca 2020 r. w sprawie szkoleń dla pracowników centrum usług społecznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 664) w ramach projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytetu IV, Działania 04.13 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Vorherige Bekanntmachung94009-2025
Interne KennungZP.272.1.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy