See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją
Beschreibung: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją w podziale na zadania: A. Zadanie nr 1. Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków wraz z ich ustawieniem w ciągu drogi wojewódzkich Nr 824 na odcinku od km 16+776 do km 41+741, zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu B. Zadanie nr 2. Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków wraz z ich ustawieniem w ciągu drogi wojewódzkich Nr 824 na odcinku od km 41+741 do km 80+677, zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu C. Zadanie nr 3 Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie i wymianie ogrodzeń U-11a, U-12a i U-12b w ciągach dróg Nr 874 (km 14+900 ÷ 32+900) i Nr 855 (km 4+400 ÷ 10+000), zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu dla poszczególnych dróg D. Zadanie nr 4 Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie słupków prowadzących U-1a I U-1b wraz z ich ustawieniem w ciągu dróg wojewódzkich Nr 747, 826, 801
Interne Kennung: R6.ST.372.40.2025.sj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie nr OJS 26/2025 06/02/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr, 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków wraz z ich ustawieniem w ciągu drogi wojewódzkich Nr 824 na odcinku od km 16+776 do km 41+741, zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu
Interne Kennung: R6.ST.372.40.2025.sj - zad nr1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - 2
Beschreibung: Tytuł: Zadanie2 - Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków wraz z ich ustawieniem w ciągu drogi wojewódzkich Nr 824 na odcinku od km 41+741 do km 80+677, zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu
Interne Kennung: R6.ST.372.40.2025.sj - zad nr2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - 3
Beschreibung: Zadanie 3 - Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie i wymianie ogrodzeń U-11a, U-12a i U-12b w ciągach dróg Nr 874 (km 14+900 ÷ 32+900) i Nr 855 (km 4+400 ÷ 10+000), zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu dla poszczególnych dróg
Interne Kennung: R6.ST.372.40.2025.sj - zad nr3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - 4
Beschreibung: Tytuł: Zadanie 4 - Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją - wykonanie zamówienia polegającego na dostawie słupków prowadzących U-1a I U-1b wraz z ich ustawieniem w ciągu dróg wojewódzkich Nr 747, 826, 801
Interne Kennung: R6.ST.372.40.2025.sj - zad nr4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern