208041-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i sprzątania obiektów oraz ich otoczenia na osiedlach będących własnością Komunalnego TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Czynności do wykonania w ramach konserwacji i sprzątania wewnątrz budynków, czynności do wykonania w ramach konserwacji i sprzątania terenów zewnętrznych, czynności do wykonania w ramach konserwacji i sprzątania parku Komunalnego TBS Sp. z o.o. w Białymstoku przy ul. Okulickiego, czynności do wykonania w ramach sprzątania biura Komunalnego TBS Sp. z o.o.,przeprowadzenia kontroli instalacji gazowych, kontroli kanałów wentylacyjnych i wykonywanie odczytów liczników CW, ZW I CO.
Interne Kennung: PN-KiS/2025-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 65500000 Zählerablesung, 71315410 Belüftungssysteminspektion, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1.PN-KiS/2025-2