2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi serwisowej instalacji i urządzeń przeciwpożarowych oraz elektronicznych systemów bezpieczeństwa w PGE Gryfino Dolna Odra sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi serwisowej instalacji i urządzeń przeciwpożarowych oraz elektronicznych systemów bezpieczeństwa w PGE Gryfino Dolna Odra sp. z o. o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisuje przedmiot Zamówienia za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2) i ust. 3) Ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym - na zasadach opisanych w art. 101 ust. 4 i ust. 5 Ustawy PZP.
Interne Kennung: Numer referencyjny: POST/PEC/GRY/DZ/01053/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, dalej "Ustawa PZP" – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 Ustawy PZP. Szczegółowe aspekty procedury zostały zawarte w SWZ dostępnej pod adresem: https:// swpp2.gkpge.pl. Pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung, 35111320 Tragbare Feuerlöscher, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 35113300 Sicherheitsvorrichtungen, 35121700 Alarmsysteme, 35123500 Video-Identifikationssysteme, 35123100 Magnetkartensystem, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 50343000 Reparatur und Wartung von Videogeräten, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 34996300 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Parkplätze, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen, 72212731 Entwicklung von Dateisicherheitssoftware, 73431000 Test und Bewertung von Sicherheitsausrüstungen, 80610000 Schulung und Simulation für Sicherheitsausrüstung, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 31625300 Einbruchmeldeanlagen, 31625100 Brandmeldesysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji. 2. Zamawiający przewiduje zamówienia udzielane zgodnie z art. 388 pkt 2 lit. c) Ustawy PZP. Szczegółowe informacje w tym zakresie zostały przewidziane w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.