208155-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Stare Gałki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Stare Gałki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Stare Gałki zwanego dalej Sprzętem. 2. Sprzęt musi spełniać wymagania określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji Producenta na rynek polski. Wszystkie elementy dostarczonego Sprzętu muszą być fabrycznie nowe (nieużywane), być produktami Producenta Sprzętu lub być przez niego certyfikowane (wymagane oświadczenie Producenta) oraz muszą być objęte gwarancją Producenta.
Vorherige Bekanntmachung: 35618-2025
Interne Kennung: RGK.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001