See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inwentaryzacja tokowisk i ocena liczebności populacji głuszca na tokowiskach na terenie Nadleśnictwa Ruszów w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poszukiwanie nowych i uszczegóławianie zmian w lokalizacji czynnych w latach ubiegłych tokowisk oraz ustalenie liczebności osobników głuszca na tokowiskach w okresie toków.
Vorherige Bekanntmachung: 102012-2026
Interne Kennung: ZG.270.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 ze zm.) - Przetarg Nieograniczony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - SWZ oraz jej załączniki.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest poszukiwanie nowych i uszczegóławianie zmian w lokalizacji czynnych w latach ubiegłych tokowisk oraz ustalenie liczebności osobników głuszca na tokowiskach w okresie toków. 2) Powierzchnie na których Wykonawca przeprowadzać będzie obserwacje leżą w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Ruszów , w obszarze Natura 2000 Bory Dolnośląskie PLB02005. Prace związane z przedmiotem zamówienia należy prowadzić w oparciu o wytyczne określone w publikacji „Monitoring ptaków lęgowych”(Chylarecki P., Sikora A., Cenian Z., Chodkiewicz T. (red.).2015. Monitoring ptaków lęgowych. Poradnik metodyczny. Wydanie 2. GIOŚ, Warszawa,). Podczas całego okresu prac związanych z przedmiotem zamówienia należy posługiwać się jednolitą metodyką kontroli terenowych oraz systemu zapisu i gromadzenia danych.
Interne Kennung: ZG.270.1.3.2025