2. Verfahren
Verfahren
Titel: 250126GZD onderhoud watergangen 2026 - 2030 gemeente Zwijndrecht
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Voorbereidende werkzaamheden; b. Het nat maaien van secundaire watergangen; c. Het verwijderen van drijfvuil binnen stedelijk gebied; d. Het verwijderen van kroos; e. Het ruimen van dode dieren; f. Het opschonen van faunatrappen; g. Bladvissen in de watergangen; h. Schoeven: Afsteken/ afsnijden van oevers van zowel primaire als secundaire watergangen; i. Opschot verwijderen van oevers van zowel primaire als secundaire watergangen; j. Het transporteren en storten van vrijgekomen materialen; k. Reinigen van duikers; l. Reinigen van inspectieputten van de duikers; m. Het treffen van verkeersmaatregelen; n. En alle voor een goede uitvoering van het werk noodzakelijke bijkomende werkzaamheden. De verwachting is dat de geraamde waarde voor ongeveer twee derde uitgeput zal worden.
Interne Kennung: 250126GZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 90733200 Sanierung von Oberflächengewässerverschmutzungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging.