208272-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawy energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu, Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu, Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w II połowie roku 2025, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) dla COS-OPO we Władysławowie: Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2025 r. w ilości 748 MWh
Interne Kennung12/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w II połowie roku 2025, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) dla COS-OPO we Władysławowie: Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2025 r. - 748 MWh