208279-2025 - Wettbewerb
Polen – Acrylpolymere in Primärformen – Dostawa flokulantu w postaci proszku do wspomagania procesu odwadniania i zagęszczania osadów ściekowych z Centralnej i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w ilości 170 Mg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa flokulantu w postaci proszku do wspomagania procesu odwadniania i zagęszczania osadów ściekowych z Centralnej i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w ilości 170 Mg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa flokulantu w postaci proszku do wspomagania procesu odwadniania i zagęszczania osadów ściekowych z Centralnej i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w ilości 170 Mg. Wykonawcy przed złożeniem oferty przystąpią do Testu w skali technicznej, który ma na celu sprawdzane skuteczności wytypowanego przez Wykonawcę flokulantu. Termin przeprowadzenia prób w skali technicznej zostanie odgórnie podany Wykonawcy podczas telefonicznego zgłaszania się do testów. Wykonawcy mogą zgłaszać się do testów, nie później niż na 10 dni przed upływem terminu składania ofert. Osobą do kontaktu ws. przeprowadzenia testu w skali technicznej jest Pan Tomasz Kurant, tel: 885 956 764, email tomasz.kurant@aquanet.pl
Interne KennungZ/4/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa flokulantu w postaci proszku do wspomagania procesu odwadniania i zagęszczania osadów ściekowych z Centralnej i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w ilości 170 Mg. Wykonawcy przed złożeniem oferty przystąpią do Testu w skali technicznej, który ma na celu sprawdzane skuteczności wytypowanego przez Wykonawcę flokulantu. Termin przeprowadzenia prób w skali technicznej zostanie odgórnie podany Wykonawcy podczas telefonicznego zgłaszania się do testów. Wykonawcy mogą zgłaszać się do testów, nie później niż na 10 dni przed upływem terminu składania ofert. Osobą do kontaktu ws. przeprowadzenia testu w skali technicznej jest Pan Tomasz Kurant, tel: 885 956 764, email tomasz.kurant@aquanet.pl.