See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rozwiązań do zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Dostaw i wdrożenie sprzętu i oprogramowania do podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa
Vorherige Bekanntmachung: 154516-2026
Interne Kennung: ZP1-8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert 556476-2025. Dodatkowo ze względu na bardzo krótki termin realizacji projektu dofinansowanego z KPO zachodzi potrzeba jak najszybszej realizacji zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzenia do backup wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Dostawa, wdrożenia serwera do wykonywania kopii zapasowych wraz z niezbędnym oprogramowaniem
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i wdrożenie urządzenia typu firewall
Beschreibung: Zakup i wdrożenie firewalla
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Wdrożenie oprogramowania Endpoint Detection and Response
Beschreibung: Dostawa, wdrożenia oprogramowania EDR do wykrywania i reagowania na zagrożenia na punktach końcowych (endpointach)
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: Wdrożenie wirtualnej platformy ochrony e-mail
Beschreibung: Dostawa, wdrożenia wirtualnej platformy udostępniającej zaawansowane funkcje ochrony e-maili przed spamem i wirusami z możliwościami kwarantanny i archwizacji danych przesyłanych w poczcie elektronicznej
Interne Kennung: Zadanie 4