208287-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßeninstandhaltungsarbeiten – Výspravy výtluků okr. CV, LN
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýspravy výtluků okr. CV, LN
BeschreibungPředmětem zakázky jsou výspravy výtluků a lokálních poruch povrchů na komunikacích I. třídy a dálnicích D6 a D7 v okr. Chomutov a Louny.
Interne Kennung08PU-002797
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelVýspravy výtluků okr. LN - I/6 - Dílčí smlouva č. 7
BeschreibungPředmětem Dílčí Smlouvy č. 7 jsou opravy obrusné vrstvy, lokálně i ložné vrstvy na silnici I/6 okr. Louny, která je v havarijním stavu. V řešeném úseku je ztráta tmele v obrusné vrstvě, síťové trhliny, počínající výtluky, výtluky, vyjeté koleje, kaverny. Po silnici I/6 se bude minimálně dva roky ještě intenzivně jezdit, tudíž je zapotřebí zajistit bezpečnost a sjízdnost vozovky.
Interne Kennung08PU-004146