2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż czterech kompletnych instalacji powietrznych pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynem energii dla budynków użyteczności publicznej Gminy Porąbka w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie dostaw, robót budowlanych i montaży w ramach inwestycji „Montaż czterech kompletnych instalacji powietrznych pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynem energii dla budynków użyteczności publicznej Gminy Porąbka”. 2. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pod nazwą „Czerpiemy energię z natury – ograniczenie zanieczyszczeń poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Porąbka”, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. 3. Planowane zadanie inwestycyjne przewidziane jest do realizacji w formule "zaprojektuj i wybuduj", o której mowa w art. 103 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. 2024 poz. 1320). Przedmiot zamówienia został opisany za pomocą Programu funkcjonalno-użytkowego (PFU), który stanowi jeden z załączników technicznych opisujących przedmiot zamówienia. 4. Zakres zamówienia publicznego obejmuje: 1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (etap zaprojektowania) wraz z uzyskaniem niezbędnych opinii, zezwoleń itp. oraz pełnieniem nadzoru autorskiego, 2) wykonanie robót budowlanych, w tym montaż instalacji, jej uruchomienie oraz uzyskanie wymaganej dokumentacji formalno-prawnej zgodnej z obowiązującymi przepisami,umożliwiającej eksploatację instalacji OZE dla następujących budynków użyteczności publicznej: a) Szkoła Podstawowa nr 1 w Porąbce - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 34,96 kWp, - magazyn energii pojemności min. 80 kWh, - powietrzna pompa ciepła do produkcji CWU o mocy min. 12 kW. - system zarządzania energią ze stacją pogodową (integracja trzech technologii) b) Szkoła Podstawowa w Bujakowie - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 24,84 kWp, - dwie powietrzne pompy ciepła o mocy min. 24 kW każda. - system zarządzania energią (integracja dwóch technologii) c) Przedszkole Publiczne nr 2 w Czańcu - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 7,36 kWp, - powietrzna pompa ciepła o mocy min. 18 kW. - system zarządzania energią (integracja dwóch technologii) d) Przedszkole Publiczne w Kobiernicach - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 41,86 kWp, - dwie powietrzne pompy ciepła o mocy min. 18 kW każda. - system zarządzania energią (integracja dwóch technologii) 5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Programie funkcjonalno-użytkowym (PFU) – załączniku nr 1 do OPZ oraz w pozostałych dokumentach technicznych odnoszących się do opisu przedmiotu zamówienia składających się na SWZ nr ZP.271.1.25.2024.
Interne Kennung: ZP.271.1.25.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122460 Luftpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001