See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Nový Bydžov - dodávka vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky nábytku a vnitřního vybavení v rámci projektu výstavby domova pro seniory v Novém Bydžově v souladu s technickou specifikací jednotlivých částí - nábytek, elektrospotřebiče, gastro a mycí zařízení.
Interne Kennung: Domov pro seniory - dodávky vybavení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39700000 Haushaltsgeräte, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část dodávka nábytku
Beschreibung: Předmět 1. části zahrnuje dodávku nového nábytku dle příslušné technické specifikace.
Interne Kennung: 1. část dodávka nábytku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle
Los: LOT-0002
Titel: 2. část dodávka elektrospotřebičů
Beschreibung: Předmět 2. části zahrnuje dodávku nového vybavení elektrospotřebičů, včetně montáže v místě plnění a uvedení do provozu dle příslušné technické specifikace. Předmětem dodávky není zapojení jednotlivých komponentů do místní sítě.
Interne Kennung: 2. část dodávka elektrospotřebičů
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: 3. část dodávka gastro vybavení a mycího zařízení
Beschreibung: Předmět 3. části zahrnuje dodávku nového vybavení gastra a mycího zařízení, včetně montáže v místě plnění a uvedení do provozu dle příslušné technické specifikace.
Interne Kennung: 3. část dodávka gastro vybavení a mycího zařízení
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen