2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług związanych z żywieniem pacjentów SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przygotowaniu całodziennego wyżywienia dla pacjentów poza siedzibą Zamawiającego, zgodnie z wymogami i standardami obowiązującymi w zakładach opieki zdrowotnej, z uwzględnieniem diet indywidualnych i specjalnych oraz ich dystrybucja do łóżka chorego w oddziałach Szpitala Zamawiającego. Usługa będzie realizowana 7 dni w tygodniu, łącznie z dniami wolnymi i świętami.
Interne Kennung: ZP-08/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie dotyczy udzielenia zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości większej niż równowartość kwoty 750 000 euro, o której mowa w art. 359 pkt 1 ustawy PZP. 2.Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym stanowi art. 132 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320 ze zm.). 3.Zamawiający skorzystał z uprawnienia wynikającego z art. 360 pkt 3 ustawy PZP w zakresie minimalnego terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przygotowaniu całodziennego wyżywienia dla pacjentów poza siedzibą Zamawiającego, zgodnie z wymogami i standardami obowiązującymi w zakładach opieki zdrowotnej, z uwzględnieniem diet indywidualnych i specjalnych oraz ich dystrybucja do łóżka chorego w oddziałach Szpitala Zamawiającego. Usługa będzie realizowana 7 dni w tygodniu, łącznie z dniami wolnymi i świętami. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Podana w załączniku nr 2 do SWZ przewidywana miesięczna ilość osobodni jest wartością szacunkową i służy do obliczenia ceny usługi do oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy). Dowóz do szpitala Wykonawca winien wkalkulować w koszt przygotowania posiłków. Cena osobodnia winna być ujednolicona we wszystkich dietach obowiązujących u Zamawiającego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający ma prawo zmniejszenia zamówienia do 40 % wykorzystując prawo opcji.