208348-2025 - Wettbewerb
Belgien – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Aankoop van brandstof voor de voertuigen van de PZ Zennevallei
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van brandstof voor de voertuigen van de PZ Zennevallei
Beschreibung: Aankoop van brandstof ten voordele van de politiezone Zennevallei 5905. De aanvangsdatum van deze opdracht is voorzien op 1 juli 2025 voor een periode van 3 jaar met de mogelijkheid tot een verlenging van 1 jaar.
Interne Kennung: PPP14M-530/5010/2025-5905-025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop van benzine E10, benzine E5, diesel en AdBlue
Beschreibung: Post 1 "Aankoop van benzine E10". Post 2 "Aankoop van benzine E5". Post 3 "Aankoop van diesel". Post 4 "Aankoop van AdBlue".
Interne Kennung: 2025-5905025_1
Los: LOT-0002
Titel: Aankoop van CNG
Beschreibung: Aankoop van CNG
Interne Kennung: 2025-5905-025 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Publieke elektrische laadpalen
Beschreibung: Publieke elektrische laadpalen
Interne Kennung: 2025-5905-025 3_3