2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr zpracovatele projektové dokumentace Bytové domy Hlinsko – Prošvicova a výkon autorského dozoru
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení architektonických a projekčních prací a dalších činností, včetně získání stanovisek dotčených orgánů veřejné správy a příslušných rozhodnutí potřebných k realizaci projektu „Bytové domy Hlinsko - Prošvicova“
Interne Kennung: Projektant Bytové domy Hlinsko - Prošvicova
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: užší řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001