See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Rudawa–Młoszowa”
Beschreibung: Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Rudawa–Młoszowa” wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych i sprawowaniem nadzoru autorskiego. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków w sekcji II.1.1 Nazwa, które można wprowadzić do treści ogłoszenia, zamawiający uzupełnia pełną nazwę zadania z sekcji II.1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Rudawa–Młoszowa” wraz z uzyskaniem wymaganych prawem ostatecznych decyzji zezwalających na realizację drogi i/lub skutecznych zgłoszeń robót budowlanych i/lub innych decyzji.
Interne Kennung: O.KR.D-3.2413.30.2020
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, w szczególności wykonanie: — opracowań geodezyjno-kartograficznych, — wielobranżowej koncepcji programowej (KP), — opracowań środowiskowych, w tym materiałów do wniosku o uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z uzyskaniem ostateczności decyzji oraz ew. materiałów do II raportu oddziaływania na środowisko, — opracowań geologicznych, — wielobranżowego projektu budowlanego wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami, decyzjami administracyjnymi, — materiałów do wniosku o uzyskanie decyzji ZRID wraz z uzyskaniem ostateczności decyzji, — projektu wykonawczego dla każdej z branż, — dokumentacji przetargowej: Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych STWiORB, przedmiarów robót, kosztorysów (ofertowego, inwestorskiego). Zamówienie obejmuje ponadto: — wykonanie czynności i opracowań dokumentacji związanych z gospodarowaniem nieruchomościami po uzyskaniu decyzji ZRID, — udzielanie wyjaśnień na etapie prowadzenia postępowania przetargowego na realizację robót budowlanych, — pełnienie nadzoru autorskiego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71351910 Geologische Untersuchungen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakłada się, że dla przedmiotu zamówienia decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zostanie wydana na podstawie karty informacyjnej przedsięwzięcia. W ramach prawa opcji zamawiający przewiduje polecenie wykonawcy wykonania raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko do decyzji DŚU oraz do decyzji ZRID. Uruchomienie opcji nastąpi: — w dniu wydania przez organ wydający decyzję DŚU obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i sporządzenia raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, lub — w dniu wydania polecenia przez zamawiającego sporządzenia ponownej oceny oddziaływania na środowisko na etapie ZRID.