Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Erfüllungsort
Postanschrift: Naamsestraat 105
Stadt: Leuven
Postleitzahl: B-3000
Land, Gliederung (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging
Plaats van uitvoering
Postadres: Naamsestraat 105
Stad: Leuven
Postcode: B-3000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)