2. Verfahren
Verfahren
Titel: JHC Kosení travních porostů na silnicích I. třídy v Jihočeském kraji 2025 - 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění a zajištění kosení travních porostů (sečení trávy) u sil. I. tříd v Jihočeském kraji. Sečením travních porostů se rozumí odstraňování travního porostu strojním, resp. ručním sečením. V podmínkách ŘSD se jedná o travní porosty krajinného typu, v případě ploch na odpočívkách v místech intenzivního pohybu osob lze travní plochy zařadit do kategorie parkového trávníku.
Interne Kennung: 05PU-003354
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001