2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skórzec”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skórzec w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. poprzez sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami. Zagospodarowanie odpadów ma zapewnić osiągnięcie określonych poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz składowania odpadów, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399) oraz zapisami Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Mazowieckiego. 2. Łączna szacunkowa ilość odpadów całego przedmiotu zamówienia wynosi: 2101,00 Mg z podziałem na następujące rodzaje odpadów: 15 01 01 Opakowania z papieru i tektury 75Mg 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych 300Mg 15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe 10Mg 15 01 07 Opakowania ze szkła 220 Mg 16 01 03 Zużyte opony 35Mg 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów innych niż wymienione w 17 01 06 435Mg 17 06 04 Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 13Mg 20 01 10 Odzież 13Mg 20 01 11 Tekstylia 10Mg 20 01 36 Zużyte urządzenie elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 5Mg 20 01 99 Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (popiół) 200Mg 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 330Mg 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 305Mg 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe 150Mg 3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonywanie następujących usług: 1) mechaniczno-biologiczne przetwarzanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i wydzielanie z niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych frakcji nadających się w całości lub w części do odzysku; 2) składowanie odpadów powstających w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz pozostałości z sortowania odpadów komunalnych; 3) przetwarzanie selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów; 4) zagospodarowanie odpadów opakowaniowych z przeznaczeniem do odzysku. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ. 5. Warunki i zasady realizacji zamówienia określono także we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: RG.271.28.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skórzec