2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasing operacyjny trzech śmieciarek na okres 60 miesięcy, z możliwością wykupu, dla firmy Wodociągi Rewal Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny trzech śmieciarek na okres 60 miesięcy, z możliwością wykupu, dla firmy Wodociągi Rewal Sp. z o. o. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Wzór Umowy oraz SOPZ, stanowiący odpowiednio Załącznik nr 8 i 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z Prawa Opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP, poprzez możliwość wykupu dowolnej liczby leasingowanych pojazdów po upływie okresu leasingu. Szczegółowe zapisy dotyczące warunków skorzystania z Prawa Opcji przez Zamawiającego zostały zawarte we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.