208469-2026 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – GRUPOWE UBEZPIECZENIE PRACOWNIKÓW, ICH WSPÓŁMAŁŻONKÓW LUB PARTNERÓW ŻYCIOWYCH ORAZ PEŁNOLETNICH DZIECI PRACOWNIKÓW SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGRUPOWE UBEZPIECZENIE PRACOWNIKÓW, ICH WSPÓŁMAŁŻONKÓW LUB PARTNERÓW ŻYCIOWYCH ORAZ PEŁNOLETNICH DZIECI PRACOWNIKÓW SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Beschreibung3.1. Zamówienie obejmuje grupowe ubezpieczenie pracowników, ich współmałżonków lub partnerów życiowych oraz pełnoletnich dzieci pracowników Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 66510000-8 Przedmiot główny: CPV: 66.51.00.00-8 Nazewnictwo wg CPV: usługi ubezpieczeniowe Przedmioty dodatkowe: CPV: 66.51.10.00-5 Nazewnictwo wg CPV: usługi ubezpieczeń na życie CPV: 66.51.22.00-4 Nazewnictwo wg CPV: usługi ubezpieczenia zdrowotnego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 6 – Program Ubezpieczenia. 3.2. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. 3.3. Zamawiający nie przewiduje wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 Ustawy. 3.4. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Ustawy. 3.5. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane czynności we wzorze umowy do SWZ (Załącznik Nr 4 do SWZ). 3.6. Wymagania określone przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.6.1. Zamawiający wymaga, aby Zamawiający (Ubezpieczający/Ubezpieczony) nie był zobowiązany do pokrywania strat Wykonawcy działającego w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych przez wnoszenie dodatkowej składki, zgodnie z art. 111 ust. 2 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz.U. 2024 poz. 838 t.j.). 3.6.2. Wykonawca musi posiadać ogólne (szczególne) warunki ubezpieczenia, zwane dalej OWU, wszystkich ubezpieczeń określonych w przedmiocie zamówienia. 3.6.3. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę, którego oferta zostanie wybrana jako najwyżej oceniona, imienia i nazwiska wraz z danymi kontaktowymi: - osoby/osób wyznaczonej/ych przez Wykonawcę do współpracy z Zamawiającym w okresie realizacji Zamówienia w zakresie czynności administracyjnych związanych z bieżącą obsługą (np. wystawianie dokumentów ubezpieczenia, wyjaśnianie płatności składek, przygotowywanie zaświadczeń), - osoby/osób wyznaczonej/ych przez Wykonawcę do współpracy z Zamawiającym w okresie realizacji Zamówienia w zakresie nadzoru procesu obsługi i likwidacji szkód, przy czym osoby te należy wskazać w umowie o udzielenie zamówienia publicznego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen, 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 Ustawy. Powody niedokonania podziału: Zamówienie dotyczy ubezpieczenia grupowego na życie pracowników, współmałżonków oraz pełnoletnich dzieci pracowników. Głównym ryzykiem ubezpieczeniowym jest śmierć osoby ubezpieczonej. Pozostałe ryzyka będące przedmiotem zamówienia stanowią ryzyka (ubezpieczenia) dodatkowe i nie mogą zostać objęte ochroną bez włączenia do ochrony ubezpieczeniowej ryzyka (ubezpieczenia) głównego. Ponadto próby dokonania podziału niniejszego zamówienia na odrębne części nie jest racjonalne ze względów ekonomicznych, ponieważ rozdzielenie poszczególnych ubezpieczeń do odrębnych części spowodowałoby podwyższenie wysokości składki ubezpieczeniowej na osobę. Większość Wykonawców (Ubezpieczycieli), który prowadzą działalność ubezpieczeniową w ramach Działu I (Ubezpieczenia na życie) – zgodnie z Ustawą z dnia 11 września o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej – posiadają w swojej ofercie produkty ubezpieczeniowe dotyczące ubezpieczeń (ryzyk) będących przedmiotem zamówienia i brak podziału zamówienia na części nie stanowi również ograniczenia w dostępności do niniejszego zamówienia dla poszczególnych Wykonawców.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak