See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Czekoladowa, Magazynowa, Tęczowa, Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 4 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Czekoladowa, Magazynowa, Tęczowa, Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 4 części: Część 1 – ul. Czekoladowa, dz. ew. nr 280/11, 280/14, 284/174, 284/175, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ . Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 17szt. b) Wiśnia ‘Accolade’ (Prunus ‘Accolade’) obwód pnia 14-16cm, 38szt. c) Wiąz ‘Rebona’ (Ulmus 'Rebona') obwód pnia 16-18cm - 25szt. d) Wiąz ‘Lobel’ (Ulmus 'Lobel') obwód pnia 16-18cm - 56szt. e) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 11szt. f) Grusza 'Chanticleer' (Pyrus calleryana 'Chanticleer') obwód pnia 14-16cm - 29szt. g) Klon czerwony ‘Armstrong’ (Acer rubrum 'Armstrong') obwód pnia 14-16cm - 16szt. h) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 6szt. i) Śliwa dziecięca (Prunus x cistena) wys. min 100cm – 76szt. j) Klon jawor ‘Spaethii’(Acer pseudoplatanus 'Spaethii’) obwód pnia 16-18cm – 16szt. k) Świdośliwa Lamarcka (Amelanchier lamarckii) wys. min 100cm. – 115szt. Łącznie 405 sztuk. Część 2 – ul. Tęczowa, dz. ew. nr 282/72, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 13szt. b) Grab pospolity (Carpinus betulus) obwód pnia 14-16cm – 4szt. c) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 19szt. d) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 3szt. e) Klon polny ‘Elsrijk’ (Acer campestre 'Elsrijk') obwód pnia 14-16cm - 26szt. Łącznie 65 sztuk Część 3 – ul. Logistyczna, dz. ew. nr 282/56, 282/41, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 17szt. b) Grab pospolity (Carpinus betulus) obwód pnia 14-16cm – 15szt. c) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 22szt. d) Klon czerwony ‘Armstrong’ (Acer rubrum 'Armstrong') obwód pnia 14-16cm - 7szt. e) Klon polny (Acer campestre) obwód pnia 14-16cm - 38szt. Łącznie 104 sztuki. Część 4 – ul. Magazynowa, dz. ew. nr 284/186, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do wniosku o przeprowadzenie postępowania. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 4szt. b) Wiśnia ‘Accolade’ (Prunus ‘Accolade’) obwód pnia 14-16cm, 6szt. c) Jesion wyniosły (Fraxinus excelsior) obwód pnia 14-16cm - 18szt. d) Śliwa dziecięca (Prunus x cistena) wys. min 100cm – 25szt. e) Świdośliwa Lamarcka (Amelanchier lamarckii) wys. min 100cm. – 28szt. Łącznie 81 sztuk.
Vorherige Bekanntmachung: 633816-2025
Interne Kennung: RZP.271.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – ul. Czekoladowa, dz. ew. nr 280/11, 280/14, 284/174, 284/175, Gmina Kobierzyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Czekoladowa, Magazynowa, Tęczowa, Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 4 części: Część 1 – ul. Czekoladowa, dz. ew. nr 280/11, 280/14, 284/174, 284/175, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ . Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 17szt. b) Wiśnia ‘Accolade’ (Prunus ‘Accolade’) obwód pnia 14-16cm, 38szt. c) Wiąz ‘Rebona’ (Ulmus 'Rebona') obwód pnia 16-18cm - 25szt. d) Wiąz ‘Lobel’ (Ulmus 'Lobel') obwód pnia 16-18cm - 56szt. e) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 11szt. f) Grusza 'Chanticleer' (Pyrus calleryana 'Chanticleer') obwód pnia 14-16cm - 29szt. g) Klon czerwony ‘Armstrong’ (Acer rubrum 'Armstrong') obwód pnia 14-16cm - 16szt. h) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 6szt. i) Śliwa dziecięca (Prunus x cistena) wys. min 100cm – 76szt. j) Klon jawor ‘Spaethii’(Acer pseudoplatanus 'Spaethii’) obwód pnia 16-18cm – 16szt. k) Świdośliwa Lamarcka (Amelanchier lamarckii) wys. min 100cm. – 115szt. Łącznie 405 sztuk.
Interne Kennung: Część 1 – ul. Czekoladowa, dz. ew. nr 280/11, 280/14, 284/174, 284/175, Gmina Kobierzyce.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 –ul. Tęczowa, dz. ew. nr 282/72, Gmina Kobierzyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Czekoladowa, Magazynowa, Tęczowa, Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 4 części: Część 2 – ul. Tęczowa, dz. ew. nr 282/72, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 13szt. b) Grab pospolity (Carpinus betulus) obwód pnia 14-16cm – 4szt. c) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 19szt. d) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 3szt. e) Klon polny ‘Elsrijk’ (Acer campestre 'Elsrijk') obwód pnia 14-16cm - 26szt. Łącznie 65 sztuk
Interne Kennung: Część 2 –ul. Tęczowa, dz. ew. nr 282/72, Gmina Kobierzyce.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – ul. Logistyczna, dz. ew. nr 282/56, 282/41, Gmina Kobierzyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Czekoladowa, Magazynowa, Tęczowa, Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 4 części: Część 3 – ul. Logistyczna, dz. ew. nr 282/56, 282/41, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 17szt. b) Grab pospolity (Carpinus betulus) obwód pnia 14-16cm – 15szt. c) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 22szt. d) Klon czerwony ‘Armstrong’ (Acer rubrum 'Armstrong') obwód pnia 14-16cm - 7szt. e) Klon polny (Acer campestre) obwód pnia 14-16cm - 38szt. Łącznie 104 sztuki.
Interne Kennung: Część 3 –ul. Logistyczna, dz. ew. nr 282/56, 282/41,Gmina Kobierzyce.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – ul. Magazynowa, dz. ew. nr 284/186,Gmina Kobierzyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Czekoladowa, Magazynowa, Tęczowa, Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 4 części: Część 4 – ul. Magazynowa, dz. ew. nr 284/186, Gmina Kobierzyce. Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 8 do wniosku o przeprowadzenie postępowania. Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 10 do SWZ. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 4szt. b) Wiśnia ‘Accolade’ (Prunus ‘Accolade’) obwód pnia 14-16cm, 6szt. c) Jesion wyniosły (Fraxinus excelsior) obwód pnia 14-16cm - 18szt. d) Śliwa dziecięca (Prunus x cistena) wys. min 100cm – 25szt. e) Świdośliwa Lamarcka (Amelanchier lamarckii) wys. min 100cm. – 28szt. Łącznie 81 sztuk.
Interne Kennung: Część 4 – ul. Magazynowa, dz. ew. nr 284/186,Gmina Kobierzyce.